Seaside Apartments bērnu laukums

Seaside Apartments bērnu laukums

Apartamentu komplekss Seaside Apartments saviem mazākajiem viesiem piedāvā plašu rotaļu laukumu ar daudz dažādām atrakcijām. Bērnu laukums atrodas teritorijā un ir iežogots, kas ļauj vecākiem kaut nedaudz atvilkt elpu un nesatraukties par mazajiem ķipariem! Mēs esam padomājuši par visiem, vecākiem pieejama atpūtas zona, kas atrodas turpat bērnu laukumā.

Bērnu laukums mūsu klientiem ir izmantojams BEZ MAKSAS!

1. Droša un draudzīga vide: Atbilstošs un bērniem drošs bērnu laukums. Tas atrodas nožogotā teritorijā, kuru apmeklē tikai kompleksa viesi. Laukums ir dizainēts tā, lai vecāki atpūšoties pāredz visu bērnu laukumu. Apkārtne ir sakopta un plaša, kas ļauj vienlaicīgi bērniem rotaļāties, bet vecākiem atpūsties un baudīt brīvdienas.

2. Augstākās kvalitātes rotaļu atrakcijas : Bērnu laukums sastāv no piecām rotaļu iekārtām, kuras ir atšķirīgas un piemērotas ikvienam vecumam. Šūpoles, slidkalniņš, smilšu kaste, rotaļu māja un karuselis. Šis visas atrakcijas ir ne tikai lieliskas, lai bērns rotaļātos brīvā dabā, bet tās arī attīsta bērnu maņu funkcijas. Papildus rotaļu iekārtām ir pieejams spēļu stūrītis, kurā ir pieejamas daudz un dažādas spēles.

3. Atpūtas zona: Esam padomājuši arī par vecākiem un atpūtas zonā ir pieejama stiklota atpūtas zona, no kuras var redzēt visu bērnu laukumu, lai pieskatītu mazos ķiparus. Atpūtas zonā ir ērtas mēbeles un saules krēsli. Un kas nav mazsvarīgi, bērnu laukumā ir pieejamas arī vairākas kontaktligzdas, kas ir izvietotas visā bērnu laukumā.