No vecās dārzniecības un sasistiem stikliem līdz apartamentu viesnīcai “Seaside Apartments”

No vecās dārzniecības un sasistiem stikliem līdz apartamentu viesnīcai “Seaside Apartments”

Ja agrāk, iebraucot Rojā, aiz lielajiem burtiem mūs visus sagaidīja vecās dārzniecības siltumnīcas ar izdauzītiem stikliem, tad tagad mēs varam skatīties uz ko pavisam citādāku, mūsu izveidoto un loloto "Seaside Apartments" atpūtas vietu.

Kā tas viss sakās?

Senāk iebraucot Rojā no Talsu puses bija vērojams ne visai vizuāli pievilcīgs skats ar vecajām PSRS laika siltumnīcām un izsistiem logiem, bet kopš 2019.gada teritorijā atrodas apartamentu viesnīca “Seaside Apartments”. 4 gadu laikā esam ieguldījuši lielu darbu, lai padarītu “Seaside Apartments” par labāku vietu gan tūristiem, gan iedzīvotājiem. Gada laikā ēka tika pilnībā pārbūvēta un tika iekāroti 6 apartamenti, kā arī apkopta un iekārtota visa teritorija. Jau nākamajos divos gados veicām vērienīgu projektu- “Seaside Apartments” bērnu laukums, kas tagad priecē un izklaidē mazos viesus. Savukārt 2023. gadā esam uzsākuši pirts mājas būvniecību, kā arī jau esam jau atvēruši mūsu atpūtas zonu!

Kas saimnieko “Seaside Apartments”?

“Seaside Apartments” ir ģimenes uzņēmums, kurā saimnieko paši rojnieki ar mērķi padarīt Roju par skaistāku vietu gan iedzīvotājiem, gan tūristiem, lai “Seaside Apartments” un Roja būtu vieta, kur atgriezties vēl un vēl! Tieši tāpēc neviens gads nepaiet bez kādiem jaunumiem, lai iepriecinātu mūsu viesus.

Kāpēc tieši “Seaside Apartments”?

Par nosaukumu nebija pat divas reizes jādomā, jo Roja ir unikāla vieta, kas atrodas pie jūras un tā ir viena no mūsu lielākajām pilsētiņas vērtībām, tieši tāpēc tika izdomāts nosaukums- “Seaside Apartments”, internacionāls, lai ikviens uz pasaules atcerētos Roju!

Ko “Seaside Apartments” piedāvā saviem viesiem?

Viesiem, kas izvēlas atpūsties “Seaside Apartments”, ir lieliska iespēja baudīt ne tikai ērtus un moderni iekārtotus apartamentus, bet arī plašu bērnu laukumu mazajiem ceļotājiem. Savukārt vecākiem ir iespēja atpūsties bērnu laukuma atpūtas zonā no kura pārredzams viss bērnu laukums, kas dod iespēju ar mierīgu sirdi baudīt mieru un klusumu. Savukārt, pasākumiem un pilnvērtīgai atpūtai saviem viesiem piedāvājam arī kublu un atpūtas zonu! 

Kopš 2019.gada Seaside Apartments ir atpūtas vieta simtiem apmierinātu viesu, kuri atgriežas, lai atkal un atkal izbaudītu šo kluso un skaisto oāzi. Tāpēc, ja vēlieties savas brīvdienas pavadīt mūsu klusajā un jūras ieskautajā oāzē, kur vecās dārzniecības ēkas ir nomainījusi burvīga apartamentu viesnīca “Seaside Apartments” rezervē savus mīļākos apartamentus jau tagad!