Netipiskā Roja, ko darīt? Apskati labākos veidus, kā pavadīt savas brīvdienas Rojā un tās apkārtnē visos četros gadalaikos.

Netipiskā Roja, ko darīt? Apskati labākos veidus, kā pavadīt savas brīvdienas Rojā un tās apkārtnē visos četros gadalaikos.

Mūsu viesu teiktajiem vārdiem- Man Roja bija kā mazs neatklāts brīnums. Tālu prom no lielpilsētas steigas, priežu meža šalku un pludmales skavās ieskausta, pārsteidzošā Roja.

Izmanto Rojas pludmali ziemā, vasarā, rudenī, pavasarī.

Jūra ir neatņemama sastāvdaļa atpūtai. Rojas pludmale ir viena no labiekārtotākajām pludmalēm Latvijā un tās koka laipu sistēma ir viena no retajām, kas pilnībā ir pieejama ikvienam.

Baudi sauli, spēlē volejbolu, baudi savu auksto ledus kafiju jūras krastā. Mazajiem ķipariem turpat uzstādītais bērnu laukums pludmales teritorijā, kā arī ziemeļu mols ar bāku tās galapunktā.

Aukstākajos gada mēnešos dod iespēju aukstajām peldēm, siltai tējai un tad sasildies “Seaside Apartments” kublā un, protams, dod iespēju lielajam lāču ziemas miegam, kas var būt labāks par to?

SUP dēļa noma, brauciens pa Rojas upi ar “Spura”

Ja vēlies baudīt atpūtu uz ūdens Rojā ir lieliska iespēja iznomāt “SUP” dēli un doties izbraucienā pa Rojas upi, kā arī pēc brauciena, turpat Rojas upes krastā, atveldzēties ar tasi ledus kafijas.

Baudi kultūru, pasākumi Rojas kultūras centrā un brīvdabas estrādē.

Ar izrādēm, koncertiem un ballēm regulāri mūs priecē mākslinieki no visas Latvijas, seko līdz Seaside Apartments Instagram vai Facebook lapai un izmanto šo iespēju.

Zirgu izjādes, zirgu stallī “Līči”

15 minūšu braucienā no Rojas, vienreizēja iespēja doties izjādē ar zirgu gar jūras krastu, priežu mežu. Sazinies ar mums, lai vienotos par iespējamo laiku.